Piabet Müşteri Hizmetleri

Piabet Müşteri Hizmetleri

Piabet Müşteri Hizmetleri

Merhaba değerli okuyanlarımız, bu yazımızda sizlere Piabet müşteri hizmetleri kalitesinden ve çözüm süreçlerinden bahsedeceğiz. Şirket canlı destek alanında profesyonel bir ekiple çalışıyor, bu çalışmaların meyvesini ise olumlu yorumlarla alıyor.

Piabet Canlı Destek

Canlı destek hattı artık bahis sitelerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Tüm sorunlarınızı ve problemlerinizi çözmek için canlı destek hattını kullanabilir, güler yüzlü çalışanlarla problemleri ortadan kaldırabilirsiniz. Daha ciddi ya da belge göndermeniz gereken durumlarda mail adresi olan [email protected] adresini kullanmanız gerekmektedir.

Piabet Whatsapp Hattı

Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulamalarından birisi haline gelen Whatsapp üzerinde Piabet 7/24 çevrim içi! Kullanıcılar kafalarına takılan tüm soruların çözümü için bu kanalı kullanabilirler.

Telegram Kanalı

Telegram yine çok yaygın kullanılan mesajlaşma uygulamasıdır, whatsaap ile tek farkı burada bulunan grupların daha interaktif olmasıdır. Telegram kanalı sayesinde kullanıcılar hem çekişlere katılıp ekstra bonuslar kazanacak hem de yöneticilerle kolaylıkla iletişim kurabilecekler.

Twitter

Twitter el değiştirdikten sonra biraz popülerliğini kaybetti ama Piabet her yerden ulaşılabilir olmak adına profilini kapatmadı. Her zaman olmasa da Twitter üzerinden de çekilişler yapılmaktadır. Müşteri hizmetlerine ulaşmak biraz zordur.

Piabet Müşteri Hizmetleri

One thought on “Piabet Müşteri Hizmetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir